ÇORBALAR
Tereyağlı Süzme Mercimek

Kırmızı mercimek, soğan, tereyağı, un, tuz ve karabiber ile hazırlanan çorbamız limon ile servis edilir.


TANTUNİ ÇEŞİTLERİ
Tavuklu İskender Tantuni

Tavuk etinin göğüs kısmından kemiksiz ve derisiz olan yerinden hazırlanmış tantuniden, dilimlenerek özel iskender sosusumuz ile hazırlandıktan sonra garnitür ile servis edilir.


Etli İskender Tantuni

Dana etinin en özel yerinden yağdan ve sinirden arındırılmış tranç etten yapılan tantuniden, dilimlenerek özel iskender sosusumuz ile hazırlandıktan sonra garnitür ile servis edilir.


Tavuk Dürüm Tantuni

Tavuk etinin göğüs kısmından kemiksiz ve derisiz olan yerinden hazırlanmış tantuni, dürüm içinde biber, biberiye turşusu ve limon ile servis edilir.


Et Dürüm Tantuni

Dana etinin en özel yerinden yağdan ve sinirden arındırılmış tranç etten yapılan tantuni, dürüm içinde biber, biberiye turşusu ve limon ile servis edilir.


Ekmek Arası Tavuk Tantuni

Tavuk etinin göğüs kısmından kemiksiz ve derisiz olan yerinden hazırlanmış tantuni, ekmek arasında biber, biberiye turşusu ve limon ile servis edilir.


Ekmek Arası Et Tantuni

Dana etinin en özel yerinden yağdan ve sinirden arındırılmış tranç etten yapılan tantuni, ekmek arasında biber, biberiye turşusu ve limon ile servis edilir.


Pilav Üstü Tavuk Tantuni

Tavuk etinin göğüs kısmından kemiksiz ve derisiz olan yerinden hazırlanmış tantuni, pilav üstü biber, biberiye turşusu ve limon ile servis edilir.


Pilav Üstü Et Tantuni

Dana etinin en özel yerinden yağdan ve sinirden arındırılmış tranç etten yapılan tantuni, pilav üstü biber, biberiye turşusu ve limon ile servis edilir.


TEREYAĞLI PİLAV
Tereyağlı Pilav

Pirinç, arpa şehriye ve tereyağının mükemmel birleşimi ile ustalarımız tarafından hazırlanan pilavımız, sade ve tantuni ile servis edilir.


TATLILAR
Künefe